Usuwanie tatuażu laserem piko sekundowym

Do przeprowadzenia zabiegu usunięcia tatuażu lub makijażu permanentnego korzystamy z nowoczesnego medycznego piko sekundowego lasera Nd Yag oraz technik chemicznych (removery).
Laser HiTech Piko-Sek w ciągu pikosekund usuwa tatuaże, blizny i zmiany barwnikowe różnego rodzaju. Sprawdza się doskonale w przypadku tatuaży wielobarwnych, nie pozostawiając blizn.

Remover jest substancją ułatwiającą wydalanie pigmentu i jest aplikowany tą samą drogą jak tatuaż czyli przez aplikację igłą. Remover wspomaga usuwanie tatuażu w przypadku gdy mamy do czynienia z miejscami delikatnymi takimi jak usta.

Laser piko sekundowy jest laserem nowej generacji emitującym światło laserowe w czasie wielokrotnie krótszym od popularnego lasera nanosekundowego. Dzięki zastosowaniu ultrakrótkich impulsów pikosekundowych uzyskujemy o wiele lepsze efekty zabiegowe a energia światła laserowego nie powoduje bolesnego przegrzania skóry, poparzeń czy ryzyka powstawania blizn.

Głowica lasera emituje światło  o bardzo wysokiej energii regulowanej od 10 do 2000 mJ. Zastosowano cztery długości laserowego światła: 532,1064, 1320 oraz 755 nm ( tak zwany plaster miodu) , które mogą być emitowane z prędkością od 1 do 10 impulsów na sekundę. Zastosowane filtry pozwalają skutecznie usuwać czarne i kolorowa tatuaże i makijaż permanentny  w kolorach: czerwony, czarny, granat , niebieski oraz zielony jeszcze do niedawna nie możliwy do usunięcia.
Ponadto możemy wykonywać zabiegi: peeling węglowy, usuwanie, przebarwień i plam posłonecznych. Laserem możemy również wykonywać zabiegi regenerująco odmładzające. Głowica laserowa posiada wbudowaną diodę czerwoną, która naprowadza wiązkę lasera  na bardzo małe naczynka i punkty zabiegowe.

Zakres wykonywanych zabiegów:
1. Usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego w kolorach: czerwony, czarny, granat , niebieski oraz zielony jeszcze do niedawna nie możliwy do usunięcia.
2. Peeling węglowy
3. Leczenie trądziku
4. Usuwanie plam posłonecznych
5. Zabiegi regenerująco odmładzające

Ceny zabiegów
– usunięcie brwi – 250 do 300 zł / sesja
– usunięcie tatuażu – w zależności od rozmiaru od 300 zł / sesja
– peeling węglowy – 200 zł / sesja
– zabieg łączony peeling węglowy i „plaster miodu” – 1 200 zł / zabieg

Informacje i zapisy pod numerem telefonu:  +48 731 689 666 lub mailem: sniezka@sniezkanails.pl

Laser Nd Yag piko sekundowy HiTech został wyprodukowany i dostarczony przez polską firmę HiTech laser 3000. Jest laserem medycznym zgodnie z deklaracją CE producenta. Osoby wykonujące zabiegi zostały przeszkolone co znajduje potwierdzenie w certyfikacie wydanym przez producenta urządzenia.

Udostępnij...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter