Usługi

Stylizacja paznokci

Manicure

Szerokie spektrum zabiegów obejmujących zarówno klasyczny manicure jak i manicure hybrydowy, wzmocnienie paznokci żelem lub przedłużenie naturalnych paznokci żelem na formach. Ważnym elementem jest artystyczne zdobienie paznokcie które zwieńcza efekt. Zabieg ma zarówno estetyczne jak i zdrowotne znaczenie.

Stosujemy materiały: F.O.X., SPN, Indigo, Cuccio, EMi.

 

Pedicure

pedicure-produit

Zabieg , któremu poddawane są paznokcie u stóp. Zabieg ten wykonuje się za pomocą lakieru lub hybrydy, który koloryzuje paznokieć. Wykonujemy pedicure kosmetyczny i pedicure leczniczy.
Wykonujemy również zabiegi podologiczne i korekty wrastających paznokci oraz rekonstrukcje paznokci.

Makijaż permanentny

Beauty Woman Face. Beautiful Girl Receiving Permanent Make-Up From Beautician. Closeup Of Young Female Getting Eyelid Tattoo At Spa Salon. Makeup And Cosmetics. Cosmetology. High Resolution

Makijaż permanentny maskuje niedoskonałości twarzy, podkreśla jej walory, a co najważniejsze – nie rozmazuje się w najmniej nieoczekiwanych momentach. Makijaż permanentny świetnie tuszuje defekty skóry, takie jak plamy pigmentacyjne, blizny czy przebarwienia.

 

Rzęsy

Rzęsy zagęszczanie

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 to technika przedłużania pozwalająca przedłużyć, zagęścić i pogrubić Twoje własne rzęsy. Ta metoda polega na doklejeniu syntetycznych lub kaszmirowych rzęs, ,,włosek po włosku” do Twoich własnych, tak by uzyskać całkowicie naturalny efekt. Rzęsy utrzymują się do 8 tygodni jednak dla najlepszych efektów uzupełnianie zalecane jest po 3 tygodniach. Rzęsy można nosić długofalowo i nie wpływają one stan powiek ani rzęs.

Udostępnij...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter