Usługi

Stylizacja paznokci

Manicure

Szerokie spektrum zabiegów obejmujących zarówno klasyczny manicure jak i manicure hybrydowy, wzmocnienie paznokci żelem lub przedłużenie naturalnych paznokci żelem na formach. Ważnym elementem jest artystyczne zdobienie paznokcie które zwieńcza efekt. Zabieg ma zarówno estetyczne jak i zdrowotne znaczenie.

Stosujemy materiały: F.O.X., SPN, Indigo, Cuccio, EMi.

 

Pedicure

pedicure-produit

Zabieg , któremu poddawane są paznokcie u stóp. Zabieg ten wykonuje się za pomocą lakieru lub hybrydy, który koloryzuje paznokieć. Wykonujemy pedicure kosmetyczny i pedicure leczniczy.
Wykonujemy również zabiegi podologiczne i korekty wrastających paznokci oraz rekonstrukcje paznokci.

Makijaż permanentny

Beauty Woman Face. Beautiful Girl Receiving Permanent Make-Up From Beautician. Closeup Of Young Female Getting Eyelid Tattoo At Spa Salon. Makeup And Cosmetics. Cosmetology. High Resolution

Makijaż permanentny maskuje niedoskonałości twarzy, podkreśla jej walory, a co najważniejsze – nie rozmazuje się w najmniej nieoczekiwanych momentach. Makijaż permanentny świetnie tuszuje defekty skóry, takie jak plamy pigmentacyjne, blizny czy przebarwienia.

 

Usuwanie tatuażu laserem piko sekundowym

laser piko sekubdowy w Piasecznie

Laser piko sekundowy jest laserem nowej generacji emitującym światło laserowe w czasie wielokrotnie krótszym od popularnego lasera nanosekundowego. Dzięki zastosowaniu ultrakrótkich impulsów pikosekundowych uzyskujemy o wiele lepsze efekty zabiegowe a energia światła laserowego nie powoduje bolesnego przegrzania skóry, poparzeń czy ryzyka powstawania blizn.

Głowica lasera emituje światło  o bardzo wysokiej energii regulowanej od 10 do 2000 mJ. Zastosowano cztery długości laserowego światła: 532,1064, 1320 oraz 755 nm ( tak zwany plaster miodu) , które mogą być emitowane z prędkością od 1 do 10 impulsów na sekundę. Zastosowane filtry pozwalają skutecznie usuwać czarne i kolorowa tatuaże i makijaż permanentny  w kolorach: czerwony, czarny, granat , niebieski oraz zielony jeszcze do niedawna nie możliwy do usunięcia.
Ponadto możemy wykonywać zabiegi: peeling węglowy, usuwanie, przebarwień i plam posłonecznych. Laserem możemy również wykonywać zabiegi regenerująco odmładzające. Głowica laserowa posiada wbudowaną diodę czerwoną, która naprowadza wiązkę lasera  na bardzo małe naczynka i punkty zabiegowe.

Udostępnij...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter