O nas

Śnieżka Nails

Każda marka ma swoją historię. Nasza rozpoczęła się w 2013 r. z chwilą otwarcia pierwszego salonu kosmetycznego w Zalesiu Górnym. Od tego czasu nieustannie rozwijamy się, i z czasem staliśmy się  ekspertami w branży kosmetyki dłoni i stóp oraz permanentnego makijażu. W 2017 roku przenieśliśmy nasz salon  do Piaseczna.

Łączymy nasze dwie główne kompetencje – empatię i technologię, co pozwala nam lepiej rozumieć oczekiwania i potrzeby Klientek. Słuchamy ich pragnienia i rozumiemy obawy  z codzienną estetyką dłoni, stóp oraz twarzy. Pozostajemy  otwarci na sugestie oferując najbardziej optymalne rozwiązania zapewniające 100% satysfakcji z usług.

Na początku naszą ofertę tworzyły wyłącznie usługi manicure oraz pedicure. Dziś tworzy ją szeroka gama produktów takich jak: technologie żelowe z przedłużeniem płytki paznokciowej, i makijaż permanentny ust, brwi oraz powiek metodą cieniowania. Na naszych Klientów czekają materiały oraz sprzęt najbardziej znanych producentów EMi, Cuccio, F.O.X., Indigo czy SPN.  Importujemy technologie kosmetyczne z najbardziej rozwiniętych rynków wschodnich i zachodnich. Regularnie przygotowujemy też promocje oferując usługi i produkty w bardzo atrakcyjnych cenach.

W 2019 roku uzyskaliśmy potwierdzenie kwalifikacji zawodowych pozwalających na prowadzenie działalności kosmetologicznej we Włoszech:
L’Estetista confermate dal Ministero del Lavoro italiano nel 2019 con il numero:40.30-07-2019.m_lps.R.0000030.Ric_qualifiche_professionali 

Dbamy o zdrowie  i higienę naszą oraz naszych Klientek. Korzystamy z narzędzi jednorazowych lub sterylizowanych zgodnie z wymogami ustawy w naszej własnej sterylizatorni.

Udostępnij...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter